Primark


A je to tu. Zase veľmi dlhom čase priestor pre nákupy, ktorým sa však chystáme venovať častejšie.
Dneska sme pre vás zase zavítali ku našim západným susedom. Vybrali sme si veľmi dobre známy obchodný reťazec, ktorý určite každý pozná. Nenájdete ho však všade a preto je Primark veľmi vyhľadávaný. Mali sme možnosť ho navštíviť ako v Rakúsku tak aj v samotnom Londýne.

S CreativeMuffin sme mali veľké očakávania a chceli pokúpiť čo najviac. Najprv sme sa tam ale  museli dostať. Pozor v Rakúsku sú až dva. My sme si vybrali ten, čo sa nachádza v obchodnom centre SCS Shopping City Süd. Navigácia vás tam v pohode dostane a jediný problém je tam parkovanie, ktoré nie je ľahké nájsť.  Možno v budúcnosti navštívime aj ten druhý.


Obchodné centrum je obrovské s kopou prestížnych značiek. Je to porovnateľné napríklad s naším Avion Shopping Park. Primark zaberá najväčšiu časť tohoto komplexu. Nájdete ho na druhom poschodí. Už z pred vchodu bolo vidno jeho veľkosť a dalo by sa to prirovnať asi ku štyrom bežným prevádzok s oblečením dokopy. Trochu nás sklamalo, že mal iba jedno poschodie nakoľko v Londýne mal až  2 a bol obrovský.

Ceny sú tam porovnateľné s londýnskym a výber naozaj široký. Teda čo sa žien týka :D  
Páni si prídu na svoje, ale musím za seba poznamenať že my máme malý výber v každom podobnom obchode. 


Oproti londýnskemu Primarku (ak ste to zažili) vás prekvapia malé rady, či už do kabínok alebo na pokladňu kde to ide dosť rýchlo. A to sme tam boli v sobotu kedy je najviac ľudí očakávaných.  Nakúpili sme si pár kúskov avšak ani zďaleka sme sa nevyrovnali niektorým zahraničným kupujúcim, ktorým košíky išli prasknúť. Avšak do kabínok si môžete zobrať len tri kusy oblečenia ! 

Celkový dojem z predajne bol dobrý, ceny prijateľné a nízke , výber pomerne široký (dá sa vybrať). 
Drvivá väčšina tovaru sú odevy, ale ponúkajú aj tovar do kuchyni, spálni, pochutiny, doplnky ku mobilom. Pokiaľ nehladíte na kvalitu tak za tie ceny je to super. A skúste návštevu Primarku spojiť aj s nejakou pamiatkou. Veď Viedeň je za rohom ;)


Created by AyBee


Komentáre

Obľúbené príspevky